Spionnen, Hackers, Cyberoorlog, de NATO landen willen oorlog – FREESURIYAH

Spionnen, Hackers, Cyberoorlog, de NATO landen willen oorlog – FREESURIYAH

06-10-18 11:40:00,

DONEER EN STEUN ONS WERK

DONATE AND SUPPORT US:

IBAN: NL10 SNSB 0902 6349 33

Europa is ten einde raad, het zit klem tussen Amerika (protectionisme) en de zelf gecreeërde vijand Rusland.

Hadden ze hun kaarten op de VS gezet (onder Obama) waar er illegale oorlogen uitgevochten werden in Afghanistan (nog bezig), regime-change in Egypte, de verwoesting van Libië (NATO deed mee met bombarderen en het heeft zoals altijd vele onschuldige mensen het leven gekost), Irak een verwoestende oorlog die al meer dan 15 jaar duurt en de mensen zo verdeeld  heeft dat het de meest criminele oorlog is die je, je maar in kunt denken en dan Syrië, daar hebben ze uiteindelijk verloren, maar veel slachtoffers gemaakt. Mensen ontwricht, op de vlucht geslagen en de grootste vluchtelingen en migratie stroom in gang gezet sinds de tweede wereldoorlog, dank zij de oorlogen van deze criminele regeringen in Europa en de VS. Dan spreek ik nog niets eens over Afrika, waar er jarenlange oorlogen aan de gang zijn, denk maar aan de “bloed diamanten in Congo”.

De Spionnen show

Afbeeldingsresultaat voor spionnen hackers NAVO wil oorlog met Rusland cartoon

Al dit in gedachten houdend, is Europa dus vertwijfeld en houdt een “spionnen-show”, d.w.z.: Engeland (VK), de VS en Nederland hadden een gezamelijke actie om zo weer een nieuwe (koude oorlog 2.0) oorlog te gaan creeëren, dit keer moet Rusland op de knieën. Zij waren het immers, die gemene Russen, die in Syrië gewonnen hebben, de Russen die zich in 2007 tegen het éénzijdige imperialisme en globalisme verzet hebben (München speech Poetin) uitgesproken. In de speech, waarin hij precies vertelt, wat Rusland moet doen om de plundering en uitbuiting van Rusland tegen te gaan en hij heeft het ook uitgevoerd en daarom de woede van de VS, Europa en de “deep-state”, op zijn hals gehaald.

Hij heeft laten zien dat Rusland groot is en trekt langzaam alle bondgenoten van de VS/Europa/NATO naar zich toe, gisteren nog India, die ook overgelopen zijn naar Rusland.

Een gruwel voor het westen, dus wat doe je dan, juist een “spionnen-show” opzetten, hoofdrolspelers Skripal in de VK en GRU (ex-KGB-FSB) officieren in Nederland. Want ja dat nare land Rusland heeft door vele activisten en journalisten ook weer gewonnen in de publieke opinie en natuurlijk in Syrië.

 » Lees verder