18-11-18 04:31:00,
x
‘Het is verbazingwekkend om te zien hoe deze behandelmethode
zoveel lijden van kinderen en hun ouders kan oplossen.
Hopelijk tonen deze verhalen aan dat anderen deze methode ook succesvol kunnen toepassen.’
Tinus Smits (1946-2010)
x
* * *
x
Binnen de homeopathische geneeskunst (let op: geen ‘kunde’), wil men altijd de oorzaak vinden van de lichamelijke of geestelijke klachten en wordt daarna getracht de oorzaak te behandelen om zo te komen tot (zelf-)genezing. Een radicaal verschil met de reguliere geneeskunde, want homeopathie doet in principe niet aan deze oppervlakkige ‘symptoombestrijding’.
Dokter Tinus Smits, vaccinatie-ontstorings-pionier. Hij is inmiddels overleden, maar zijn werk werpt nog dagelijks vruchten af!!
De arts en homeopaat dokter Tinus Smits ontdekte zo’n 25 jaar geleden in eerste instantie bij kinderen dat er een duidelijke relatie was tussen de vaccinaties en diverse keel-, neus- en oorklachten, maar ook huidklachten en (matige) gedragsklachten bij baby’s, peuters en kleuters.Getriggerd door het optreden van deze symptomen bij zijn eigen zoon Erwan, kwam Tinus Smits in aanraking met homeopathie.
Deze zoon, Erwan, kreeg namelijk al op het einde van zijn eerste levensjaar last van astmatische bronchitis, die werd genezen door een homeopathische behandeling, maar pas nádat de huisarts en de kinderarts al verschillende antibioticakuren zonder succes hadden ‘uitgeprobeerd’… Nieuwsgierig van nature, kocht Tinus het boek ‘Organon der geneeskunst’ van Dr. Samuel Hahnemann en begon dit te lezen, waarna hij hier dusdanig gefascineerd in raakte, dat hij homeopathie ging studeren.
En over wilskracht en ‘roeping’ gesproken: op zijn 31ste jaar begon hij aan de Universiteit van Nijmegen de opleiding Geneeskunde en op zijn 37ste studeerde hij af als arts. Sindsdien was als homeopathisch arts in zijn eigen praktijk werkzaam. Tinus Smits was er vanaf het begin van overtuigd dat therapeutische mogelijkheden van homeopathie verdiept en verbreed konden worden en altijd op zoek naar verbetering in de behandeling.
Hij deed dit door zijn patiënten zorgvuldig te observeren en hun genezingsprocessen vast te leggen. Tinus Smits ontwikkelde de ‘Inspiring Homeopathy’ waarmee universele lagen behandeld kunnen worden, die diepe verstoringen in de levensenergie van de mensheid veroorzaken..!! Hij behandelde deze klachten door de vaccinaties homeopatisch te ontstoren en noemde het scala aan klachten na vaccinaties: Het Post Vaccinaal Syndroom (PVS).